LOGI under ophold på Vækstcenteret

I forbindelse med kursus og gæsteophold på Vækstcenteret skal selv sørges for logi.

Man kan leje sig ind hos en af de herboende med tilknytning til Vækstcenteret – eller hos lokale.

Alle steder er der adgang til tekøkken og bad, og alle steder ligger under 15 minutters gang til Vækstcenteret. Hvis ikke andet er aftalt, husk da at medbringe sengelinned og håndklæde.
Vi kan også henvise til andre muligheder i lokalområdet, der ligger i 5-10 km afstand fra Vækstcenteret.

HOS HERBOENDE

Charlotte Krabbe Søe
Solbakkevej 5
tlf. 75771572 / 27127575
charlottesoe@youmail.dk

Conny Hansen
Solbakkevej 10
tlf. 24473773

Eva Hildebrand/James Hammink
Lindbjerg Alle 24
tlf. 26711825
ebhildebrand@gmail.com

Hannah Jakobsen/Bjørn Winther
Solbakkevej 7
tlf. 40101335 / 30335642
hannah-bjoern@mail.dk
Iben Iversen/Mads Jakob Hagen
Ege Alle 75
tlf. 61692334 / 25192408
egealle75@gmail.com

John Andersen
Elme Alle 14
tlf. 30579019
john@andersen.mail.dk

Lille hus ved marken
Lindbjerg Alle 26
lillehus26@yahoo.com

Pernille Thorup
Ege alle 126
tlf. 24944353
pernille@kompleksitet.dk

Neel Fasting
Solbakkevej 6
neelfasting@gmail.com

Peter Mortensen
Rørbækvej 20
peter.mortensen@dfti.dk

Rikke Siggaard / Torben Hansen
Lindbjerg Alle 14
tlf. 40245484 / 6133064
risiggaard@gmail.com

Stine Anker Møller
Rørbækvej 7
tlf. 21911523
stineam@hotmail.com

Ulla Salicath
Kirkeskovvej 24
ullasalicath@mail.dk

HOS LOKALE

Bed & Breakfast
Skovdalen 3
tlf. 6065 2240
jacob_hertz@hotmail.com
www.skovdalenbnb.dk

Benny Christensen
Ege Alle 116
tlf. 4056 2700

Bente og Orla Pedersen
Lindbjerg Alle 13
tlf. 2234 4882

Brian Sigtenbjerggaard
Mågevej 18
tlf. 2395 3866
Airbnb

Britta Lund
Horsensvej 34
8766 Nørre Snede
tlf. 261 14490
himmelstroeg@icloud.com

Henriette Due
Kildebakken 7
tlf. 2679 9906
henriette.due65@gmail.com

Karen Madsen
Skovbakken 6
tlf. 75770340 / 42197631
karenm8766@gmail.com

Familien Vingtoft
Skovdalen 5
tlf. 30330376
noerresnedebnb@gmail.com
Airbnb

HERUDOVER

 

Bed & Breakfast (10 km fra Centeret)
tlf. 3086 6878
www.tyklundgaard.dk

Bjørnskovhuset (ca. 5 km fra Centeret)
www.bjoernskovhuset.com

Danakilde
Rørbækvej 13, 7323 Give
tlf. 2259 2412
www.danakilde.dk

Hærvejens Bondegårdsferie (4 km fra Centeret)
Nørhovedvej 16
tlf. 7577 1025

Hotel Velling Koller (10 km fra Centeret)
tlf. 7575 6204

BnB (ca 8 km fra centeret)
Inge Østergaard
Hvillumvej 5, Eistrupholm
tlf: 2243 1507

Gyvelborg (ca 5 km fra centeret)
Frisbækvej 14
tlf. 2142 0864
www.gyvelborg.dk

Kurv ( 0 )

Luk
  • Subtotal
    0,00 DKK